Lilia Khousnoutdinova a Bára Luna Chvátalová Tě zvou na WEBINÁŘ s Janou Pechovou

S Janou se podíváme se na nejčastější příčiny neplodnosti v páru, jaká vyšetření nám mohou být nabídnuta a a jaká se nabízí řešení. V rozhovoru se zaměříme na fyzickou rovinu, tzv. funkční sterilitu a význam fyzioterapie.

Přejeme-li si početí bránit, nabízí se řada metod a z různých stran je nám nabízena pomoc s výběrem té nejlepší formy antikoncepce. Pokud se početí otevřeme, nastává situace opačná. Někdy jsme i déle než by bylo záhodno ponecháni Osudu a Přírodě, jsme konfrontováni hromadou dobře míněných rad z okolí a smíšenými informacemi o plodnosti.

Když už se pár dostává do pozornosti odborníků, přístupy se velmi různí. Při zjištění zdravotních obtíží může být zahájena úspěšná léčba, anebo kolečko návštěv specialistů. Některým se bohužel řádného vyšetření nedostane a už domlouvají termín na pokus o asistované početí...
 • Jaké jsou základní předpoklady přirozené plodnosti páru?

 • Jaké jsou nejčastější příčiny potíží s početím u žen a u mužů?

 • Co může pár dělat v prvním roce otevřenosti početí a jaká vyšetření a léčba se nabízí při delší době nezdarů?

 • Jak může pomoci v léčbě neplodnosti fyzioterapie?

 

Těšíme se na společné popovídání!

Host webináře
Jana Pechová

Těšíme se ve
čtvrtek 7. 4. 2022

Spojíme se
ŽIVĚ od 20:00

Začínáme přesně za...

Lilia Khousnoutdinova
Zakladatelka a moderátorka projektu
Lilia je publicistka, studovala historii na Oxfordu, gender na LSE, zabývá se ceremoniemi a rituály, je zakladatelkou značky Ecstatic Fashion. Lilia je také dula a podporuje ženy napříč společností celou řadou aktivit.
Jana Pechová
Host webináře
Jana je fyzioterapeutka s přesahem. Spolupracuje se ženami, kterým se snaží ulevit od širokého spektra nejen urogynekologických potíží, bolestí a ukazuje cesty, jak zlepšit jejich menstruační cykly a posílit plodnost.

Máš i Ty své otázky na Janu?
Napiš nám je co nejdříve a pokusíme se odpovědět na co nejvíce z nich.
Dotazy bude možné též psát LIVE během vysílání přímo na vysílací stránce.

 

Pozn: Počítejte prosím s tím, že podobné otázky sloučíme a budeme prioritizovat dle intenzity vašeho zájmu. Děkujeme!

 1. Tereza napsal:

  Dobrý den,
  chci se prosím zeptat na jakoukoliv radu či možnost – Co dělat/ Jak podpořit své tělo – když se nedaří udržet těhotenství. Bohužel během 1 roku mám za sebou dva samovolné potraty. Vždy během prvního trimestru na začátku těhotenství (okolo 6 týdne). Hormonální profil, Genetiku atd. máme v pořádku.
  Předem Vám děkuji za jakoukoliv radu.

 2. Věra napsal:

  Dobrý den, základem pro úspěšné otěhotnění je určitě pravidelný cyklus. Jak ho docílit a lze to vůbec, aniž by se muselo sáhnout po medikamentech, např. životosprávou, cvičením? A jak zmírnit bolestivou menstruaci? Děkuji.

 3. eileen napsal:

  Mam nalez myomu, ktery by se mel operovat. Neni ale vyloucene otehotnet i s tim, jen sance neni vysoka. Snazili jsme se pulroku, dalsi varianta je jiz asistovana reprodukce. Mam strasny strach ze to nevyjde, ze budu muset na operaci, ze to nevyjde ani po operaci. Jak pracovat s timhle strachem a snazit se pripravit sve telo na IVF, aby to prijalo co nejdrive…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů